NAJNOWSZE WPISY

Jak przekazać 1% podatku dla MKS Ikar Mielec... MKS "Ikar" to prężnie działający w Mielcu - Międzyszkolny Klub Sportowy skupiający w swoich szeregach ponad 120 zawodników, oraz organizujący szkolenia dzieci i młodzieży w pływaniu, posiadający...

...czytaj więcej

Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze...   Z A P R O S Z E N I E Zarząd Międzyszkolnego Klubu Sportowego "Ikar" Mielec, zaprasza rodziców członków klubu , pełnoletnich członków klubu oraz sympatyków sportu pływackiego na Nadzwyczajne...

...czytaj więcej

Powołania do Reprezentacji Narodowej dla mieleckich... Dwaj pływacy MKS ?Ikar? Mielec osiemnastoletni Maksymilian Cerlich i szesnastoletni  Dawid Książnicki zostali powołani do reprezentacji Polski juniorów na Międzynarodowy Wielomecz             ...

...czytaj więcej

Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze 19 maja 2015! Zarząd Międzyszkolnego Klubu Sportowego ?IKAR? Mielec serdecznie zaprasza wszystkich rodziców członków klubu, pełnoletnich członków klubu, oraz sympatyków sportu pływackiego na Walne   Zebranie ...

...czytaj więcej

Walne Zebranie - 17 czerwca 2014 ZAPRASZAMY!!   Z A P R O S Z E N I E   Zarząd Międzyszkolnego Klubu Sportowego ?Ikar? Mielec, zaprasza rodziców członków klubu , pełnoletnich członków klubu oraz sympatyków sportu pływackiego...

...czytaj więcej

  • Prev
  • Next

Grad medali pływaków IKARA

Kategoria : Wydarzenia, Zawody

W dniach 14-15 listopada 2020 roku w Sanoku odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w pływaniu. Znakomitą formę po raz kolejny potwierdzili pływacy Międzyszkolnego Klubu Sportowego „IKAR” Mielec zdobywając łącznie 94 medale (30 złotych, 42 srebrne i 22 brązowe). Najlepszymi zawodnikami w łącznej punktacji w swoich kategoriach wiekowych zostali Dawid Książnicki i Mikołaj Wilk.

Miejsca na podium i medale dla IKARA zdobywali :

– Mikołaj Wilk – I na 50, 100 i 200 m stylem klasycznym, I na 100, 200 i 400 m stylem zmiennym, I na 50 m stylem motylkowym, II na 50 m stylem dowolnym,

– Adrian Ochalik – I na 50 i 100  m stylem dowolnym, I na 200 m stylem grzbietowym, II na 50 i 100 m stylem motylkowym, II na 50 m stylem grzbietowym, II na 100 m stylem zmiennym,

– Głaz Karol – II na 50, 100 i 200  m stylem klasycznym, II na 200 m stylem zmiennym,

– Alvaro Marcinek –  II na  400 m stylem dowolnym,  III na 50 i 200  m stylem klasycznym, III na 400 m stylem zmiennym, II na 100 m stylem grzbietowym, III na 100 m stylem zmiennym,

– Filip Blicharz – II na 100 i 200 m stylem dowolnym, II na 100 m stylem klasycznym,

– Gabriela Lachowska – I na 50 m stylem grzbietowym,  II na 200 m stylem grzbietowym,  III na 50 m stylem dowolnym,

– Milena Berezak – II na 100 m stylem grzbietowym, III na 200 i 400 m stylem dowolnym,

– Alan Woyterski – I na 400 m stylem dowolnym,  II na 200 m stylem dowolnym, II na 50 m stylem motylkowym, III na 100 m stylem motylkowym, III na 200 m stylem zmiennym, III na 100 m stylem dowolnym, II na 100 m stylem grzbietowym,

– Michał Barański – III na 200 m stylem dowolnym, II na 400 m stylem dowolnym,

– Maja Tchórzewska – I na 50, 100 i 200 m stylem motylkowym, I na 200 m stylem grzbietowym, I na 200 i 400 m stylem zmiennym, II na 50 i 100  m stylem grzbietowym, II na 100 m stylem zmiennym,

– Zuzanna Zielińska – II na 100 m stylem motylkowym, II na 100, 200 i 400 m stylem zmiennym, II na 50 m stylem grzbietowym, II na 800 m stylem dowolnym,

– Maja Indyk – III na 100, 200 i 800 m stylem dowolnym,

– Szymon Muras – II na 800 m stylem dowolnym,

– Julia Gancarz – III na 100 i 200 m stylem motylkowym, III na 800 m stylem dowolnym,

– Dawid Książnicki – I na 50, 100 i 200  m stylem klasycznym, I na 400 m stylem zmiennym, I na 800 m stylem dowolnym,

– Patryk Magda – I na 200 m stylem motylkowym, II na 100 m stylem motylkowym, II na 400 m stylem dowolnym, III na 200 m stylem dowolnym,

– Oliwia Cerlich – I na 200 i 400 m stylem dowolnym, I na 200 i 400 m stylem zmiennym, I na 200 m stylem motylkowym,

– Wiktoria Malec – I na 200 m stylem grzbietowym, I na 800 m stylem dowolnym, II na 400 m stylem dowolnym, II na 200 m stylem zmiennym, III na 100 m stylem grzbietowym,

– Liberto Marcinek – II na 200 m stylem grzbietowym.

Medale zdobywały również zespoły sztafetowe dziewcząt 4 x 50 m stylem zmiennym III miejsce, 4 x 100 m stylem zmiennym II miejsce i 4 x 100 m stylem dowolnym II miejsce.

Wśród sztafet męskich IKAR plasował się na II miejscy sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym, na II miejscu sztafeta 4 x 100 dowolnym, a zwyciężyli w sztafecie 4 x 100 zmiennym.

Gratulujemy trenerom i zawodnikom dużych sukcesów.

Nie można komentować.