NAJNOWSZE WPISY

Jak przekazać 1% podatku dla MKS Ikar Mielec... MKS "Ikar" to prężnie działający w Mielcu - Międzyszkolny Klub Sportowy skupiający w swoich szeregach ponad 120 zawodników, oraz organizujący szkolenia dzieci i młodzieży w pływaniu, posiadający...

...czytaj więcej

Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze...   Z A P R O S Z E N I E Zarząd Międzyszkolnego Klubu Sportowego "Ikar" Mielec, zaprasza rodziców członków klubu , pełnoletnich członków klubu oraz sympatyków sportu pływackiego na Nadzwyczajne...

...czytaj więcej

Powołania do Reprezentacji Narodowej dla mieleckich... Dwaj pływacy MKS ?Ikar? Mielec osiemnastoletni Maksymilian Cerlich i szesnastoletni  Dawid Książnicki zostali powołani do reprezentacji Polski juniorów na Międzynarodowy Wielomecz             ...

...czytaj więcej

Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze 19 maja 2015! Zarząd Międzyszkolnego Klubu Sportowego ?IKAR? Mielec serdecznie zaprasza wszystkich rodziców członków klubu, pełnoletnich członków klubu, oraz sympatyków sportu pływackiego na Walne   Zebranie ...

...czytaj więcej

Walne Zebranie - 17 czerwca 2014 ZAPRASZAMY!!   Z A P R O S Z E N I E   Zarząd Międzyszkolnego Klubu Sportowego ?Ikar? Mielec, zaprasza rodziców członków klubu , pełnoletnich członków klubu oraz sympatyków sportu pływackiego...

...czytaj więcej

  • Prev
  • Next

Szybkie pływanie w Lesku

Category : Zawody

W Lesku odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Leska w Pływaniu. Pływacy Międzyszkolnego Klubu Sportowego IKAR i Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu wywalczyli w ogólnej klasyfikacji 47 medali w tym 20 złotych, 12 srebrnych i 15 brązowych i w ogólnej klasyfikacji zajęli II miejsce. Najlepszymi zawodnikami w kategorii 12 lat okazali się Maja Tchórzewska (trener Joanna Rusek) i Mikołaj Wilk (trener Robert Wieczorek).

Miejsca na podium zajmowali :

– Adrian Ochalik – I miejsce na 50 m st. grzbietowym, I miejsce na 100 m st. motylkowym,  I miejsce na 50 m st. motylkowym, I miejsce na 100 m st. grzbietowym, II miejsce na 50 m st. dowolnym, III miejsce na 100 m st. dowolnym

– Mikołaj Wilk – I miejsce na 100 m st. zmiennym, I miejsce na 50 m st. klasycznym,     I miejsce na  100 m st. klasycznym, II miejsce na 100 m st. dowolnym, III miejsce na 50 m st. dowolnym, II miejsce na 50 m st. motylkowym

– Filip Blicharz – I miejsce na 50 m st. dowolnym, I miejsce na 100 m st. dowolnym,    III miejsce na 100 m st. zmiennym, III miejsce na 100 m st. klasycznym, III miejsce na 50 m st. motylkowym, III miejsce na 50 m st. klasycznym,

– Weronika Dubiel – I miejsce na 50 m st. motylkowym, II miejsce na 100 m st. motylkowym

– Alvaro Marcinek – III miejsce na 100 m st. grzbietowym.

Trener Robert Wieczorek

– Maja Tchórzewska  – I miejsce na 100 m st. zmiennym, I miejsce na 100 m st. motylkowym, I miejsce na 100 m st. klasycznym, II miejsce na 100 m st. dowolnym,    I miejsce na 100 m st. grzbietowym,

– Maja Ftara – I miejsce na 50 m st. klasycznym, II miejsce na 50 m st. grzbietowym,   II miejsce na 100 m st. dowolnym, III miejsce na 50 m st. dowolnym, III miejsce na 50 m st. motylkowym

-Zuzanna Miśkiewicz – III miejsce na 50 m st. grzbietowym

Trener Joanna Rusek

– Liberto Marcinek – I miejsce na 50 m st. grzbietowym, I miejsce na 100 m st. grzbietowym II miejsce na 50 m st. dowolnym, II miejsce na 100 m st. dowolnym

– Oliwia Trojnacka – I miejsce na 100 m st. motylkowym,  II miejsce na 100 m st zmiennym, II miejsce na 100 m st. dowolnym, II miejsce na 100 m st. grzbietowym,    III miejsce na 50 m st. motylkowym

– Amelia Kuśnierz – III miejsce na 100 m st. klasycznym, III miejsce na 50 m st. klasycznym

– Norbert Baran – III miejsce na 100 m st. dowolnym

Trener Bogusław Omiotek

Swoje wyścigi wygrały również zespoły sztafetowe 4 x 50 m st. zmiennym w składzie: Liberto Marcinek, Mikołaj Wilk, Oliwia Trojnacka, Maja Ftara, oraz 4 x 50 m st. dowolnym w składzie: Liberto Marcinek, Filip Blicharz, Oliwia Trojnacka i Maja Ftara.

Gratulujemy

 

 

 

Podium na 100 m stylem zmiennym i klasycznym

Wilk I , Blicharz III

 

 

 

 

 

Podium radość z potrójnego zwycięstwa na 100 m stylem dowolnym

Blicharz I, Wilk II, Ochalik III

 

 

 

 

Podium na 100 m stylem grzbietowym

Ochalik I, Marcinek III

 

 

 

 

Potrójne zwycięstwo na 50 m stylem motylkowym

Ochalik I, Wilk II, Blicharz III

 

     

 

 

 

Podium i zwycięstwo Dubiel na 50 m stylem motylkowym

 

 

 

 

 

Pierwsze miejsce w sztafecie na 4 x 50 m stylem zmiennym