Mam dla was dobre wieści. W piątek 12 czerwca wracamy do wody. Zajęcia będą odbywać się tylko raz dziennie według poniższego harmonogramu :

7.00 – 8.30 klasa VI trener Robert Wieczorek

8.30 – 10.00 klasa VII trener Joanna Rusek

10.00 – 11.30 klasa V trener Joanna Rusek

11.30 – 13.00 klasa IV trener Bogusław Omiotek

13.00 – 14.30 juniorzy trener Bogusław Omiotek

Musimy przestrzegać pewnych zasad :

  1. Obowiązkowa dezynfekcja rąk po wejściu na halę basenową.
  2. Obowiązkowo zasłaniamy usta i nos (maska, komin) aż do wyjścia z szatni pod prysznic.
  3. Obowiązkowo korzystamy z natrysków.
  4. Na zajęcia przychodzimy do szatni na 10-15 minut przed treningiem i staramy się szybko wyjść z obiektu (nie przesiadujemy w szatniach).
  5. Szatnia nr 13 jest dla dziewcząt, natomiast szatnia numer 16 jest dla chłopców. W szatniach ogólnodostępnych nie przebywamy w ogóle.
  6. Obowiązkowo korzystamy ze swoich reklamówek na obuwie.
  7. Na jednym torze maksymalnie może przebywać 4 zawodników.
  8. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku do końca czerwca 2020 roku.
  9. Osoby które nie będą stosować się do zaleceń nie będą przyjmowane na zajęcia.

 

PREZES Klubu

Robert Wieczorek